Abdonas

Vardo diena – VII.30. Vardo skaičius – 2

Abdonas – iš hebrajų ‘abd “tarnas”.
Abdonai apdovanoti talentu dirbti su žmonėmis. Labai išvystyta intuicija, ir todėl jie sugeba matyti žmones kiaurai. Turi taktą ir užsispyrimą. Geri diplomatai.
Abdonų sugebėjimai išryškėja tada, kai dirba žmonių būryje, o ne vieni. Savo rolę geriau jaučia ne kaip lyderiai, o kaip partneriai.
Abdonai atsiskleidžia medicinoje, pedagogikoje, politikoje, moksliniame darbe, slaptosiose tarnybose, pasilinksminimo industrijoje (nors jie nemėgsta rampų sviesų).
Abdonai labai draugiški ir atviri. Puikiai sugeba palaikyti kitų žmonių nuotaikas. Jie – jėga, stovinti už karalių sostų. Žmonės reikalingi lyderiams dėl naudingų patarimų. Nors jų paslaugos neįkainojamos, jos dažnai nevertinamos ir neįgauna pripažinimo.
Abdonai dalinasi su visais savo rūpesčiais, jausmais ir mintimis. Jie puikiausi partneriai santuokoje, rūpestingi, atidūs mylimiems žmonėms. Visada palaiko žmoną jai kylant karjeros laipteliais.
Abdonai muzikalūs, turi ritmo jausmą. Jie geri patarėjai, psichologai, gydytojai, rašytojai. Jiems geriausi draugai, kurių vardų vibracijos yra 1, 2, 7 arba 9.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/