Adalbertas

Vardo diena- IV.23. Vardo skaičius- 2

Adalbertas – iš vok. adal “kilmingas” + beraht “spindintis, Žymus”.
Adalbertų vardo vibracijos skleidžia ramybę, gerumą ir dvasinę šilumą. Tai nekantrūs ir greitai susierzinantys žmonės, nors turi gerą reputaciją. Jie laikomi geranoriais žmonėmis, tačiau truputį naivokais. Turi patrauklią išvaizdą ir visada pasiruošę ištiesti pagalbos ranką, atjaučiantys. Todėl be jokio vargo užkariauja aplinkinių simpatijas ir meilę.
Adalbertus globoja Mėnulis ir iš dalies Marsas. Mėnulis jiems suteikia emocionalumo, prisitaikymą prie aplinkos, ryšį tarp vidinio ir išorinio pasaulio. Marsas įtakoja darbines būsenas, energingumą, lyderiavimą, seksualinį aktyvumą.
Adalbertai idealistai ir romantikai, įsimyli labai giliai. Pasinaudoję savo kūrybinėmis galiomis, jie tampa gerais menininkais, rašytojais, šou biznio specialistais, diplomatais, teisininkais. Jų vardo vibracijos labai palankios mediko, ypač neurochirurgo, specelybei.
Adalbertų neigiamos savybės: jie gali sukelti ligą patys sau, nes kartais leidžia pavydo ir blogio vibracijoms tapti jų gyvenimo dalimi.
Adalbertams reikėtų daugiau dėmesio skirti savo namams, šeimai, išmokti neatlygintinai tarnauti kitiems. Būtina tobulinti savo dalykines žinias.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/