Adomas

Vardo diena – XII.24. Vardo skaičius – 8

Adomas- iš hebr. “žmogus”, “raudonas molis”.
Adomus veikia Saturno planeta. Tai apribojimų planeta. Ji sukelia visokias kliūtis gyvenime bei tokias svybes, kaip pažeminimą, priešiškumą, sudaro sąlygas netgi pakliūti į kalėjimą.
Adomai žmonės vieniši, pesimistai, baigštūs, pasmerkti priešlaikiniam senėjimui, turintys potraukį narkotikams ir tendencijas savižudybei. Nemėgsta disciplinos; tai revoliucionieriai bei įstatymų pažeidėjai.
Adomų gyvenimas pilnas kovos; jie neatsitraukia, kol nepasiekia norimo tikslo, todėl jie geri kariai, politikai ir mokslininkai. Savo prigimtimi maištautojai, susieti su kardinaliomis permainomis visuomenėje. Visą gyvenimą skiria nuskriaustųjų ir engiamųjų gynimui.
Adomai kerštingi. Jų veidą nušviečia šypsena, pasiekus pergalę. Nepakenčia veidmainiavimo, apgavysčių. Tampa gudrūs dar vaikystėje, o vėliau įgauna savybę mokyti ktus ar teisti. Nepasiduoda įstatymams ir konfliktuoja socialiniu ir moraliniu lygiu. Tai materialistai, visų pirma besirūpinantys apie finansinį nepriklausomumą, nors ir nesivaiko pinigų. Turėdami pinigų, nešvaisto nei savo, nei šeimos narių gerovei. Tik po 35-ių metų “susikrato” ir užsiima pagrindiniu darbu. Domisi okultizmu.
Brangakmeniai – topazas, rubinas ir safyras.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/