Agnietė

Vardo diena- I.21.Vardo skaičius – 7

Agnietės turi labai didžiulį intelektą, gerą intuiciją ir tvirtą logiką. Nepraktiškos gyvenime – svajotojos ir gyvena savo vidiniame pasaulyje. Jos dažnai nukrypsta į mistiką ir gali tapti geromis būrėjomis. Jos, be mistikos, domisi visu tuo, kas neįprasta, neortodoksalu. Todėl labai geros būties specialistės.
Agnietės ne vien svajotojos ir mistikės, bet ir pragmatikės, ir filosofės. Tiesa, jos gyvenimo prasmės ieško neperžengdamos žinojimo ribų. Spręsdamos kasdienines problemas, dažnai vadovaujasi intuicija.
Agnietės nepakenčia grubumo, nes jos labai sąžiningos, atkakliai gina savo nuomonę ir vis tik nėra fanatikės. Jos sugeba priimti ir kitų pažiūras. Besiginčydamos gali pateikti linksmą pokštą ir tuo nuginkluoti priešininką.
Agniečių varde dar slepiasi “2” ir “4” vibracijos, kurios suteikia joms naujų savybių. Jos pasižymi užsispyrimu, nemėgsta savęs afišuoti. Taika ir ramybė joms labai priimtinos sąvokos. Dirba geriau, kai kas nors vadovauja. Mėgsta ir gali dirbti nuobodų ir smulkmenišką darbą.
Kai kurios Agnietės paaukoja savo karjerą dėl tinkamos santuokos ir tuo dažnai save atriboja nuo žiauraus išorinio pasaulio.
Agnietės mėgsta žydrą spalvą, kuri simbolizuoja ramybę. Jeigu joms labiau patinka mėlynai žali tonai, tai rodo, kad jas yra užvaldęs egoizmas.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/