Aldona

Vardo diena – V.22. Vardo skaičius – 2

Aldona – iš graik. eudokia “palankumas, maloningumas”.
Aldonos ramios, tylios ir protingos moterys. Jos pasižymi turtinga vaizduote ir linkusios daugiau domėtis dvasiniais, o ne materialiniais dalykais. Jos paprastai fiziškai nestiprios. Tai sklandančios padebesiais svajotojos, nesugebančios žvelgti realybei į akis, nuo gyvenimo sunkumų norinčios pasislėpti savo išgalvotame pasaulyje. Jeigu joms pasiseka susirasti tokį bendražygį, kuris jas nuolat globoja, tai gyvenimas tampa maloniu. Jos geros dailininkės, poetės, artistės. Neblogos ir neurochirurgės, buhalterės arba sekretorės.
Aldonos švelnios, viską visiems atleidžiančios moterys, kurios nesugeba pasirūpinti nuosavo gyvenimo patogumais. Jos nuolat pasigenda dvasinio bendrumo su artimais žmonėmis, o nepajutusios jo, tiesiog negali egzistuoti.
Fiziniams malonumams jos nedaug skiria dėmesio, pirmenybę atiduodamos dvasiniams reikalams. Santuokoje Aldonos ieško asmens, pasižyminčio aukštu intelektu, nes priešingu atveju patiria nusivylimą ir nuobodulį. Jos pasimeta ir sugniūžta, patyrusios pasipriešinimą, imdamos abejoti netgi tuo, kuo anksčiau labai tvirtai tikėjo.
Aldonos emocionalios, todėl gana dažnai suserga širdies ligomis. Todėl joms rekomenduotina vengti bet kokių konfliktų. Joms neblogai būtų pabadauti pirmadieniais, vengti druskos ir pipirų.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/