Aldonas

Vardo diena – IV.13. Vardo skaičius – 3

Aldonas – iš liet. trumpinio Aldas, Aldis.
Aldonai labai ambicingi žmonės. Jie trokšta kuo greičiau sėkmingai padaryti karjerą. Praktiški, moka planuoti, energingai ir sėkmingai realizuoja savo planus, protingi ir kūrybingi, išdidūs ir nepriklausomi, tvirti ir užsigrūdinę.
Gana sudėtingas ir sunkus Aldonų seksualinis gyvenimas: iš išorės atrodantys pasitikintys savimi, viduje susikaustę, todėl juos reikia nuolat stumti pirmyn. Jiems nelengva įsigyti draugų ar gerbėjų ir prisirišti prie jų. Tačiau jeigu jiems tai pasisekė, tai jau visam gyvenimui. Jie seksualūs, tačiau stokoja jausmų – greitai pasitenkina numalšinę beveik nekontroliuojamus fiziologinius įgeidžius, nebesvajodami apie ką nors daugiau.
Aldonai – lyderiai ir vadai iš prigimties instinktyviai. Jų draugai, šeimos nariai bei partneriai turėtų išmokti sekti įkandin, padėdami plėtoti tą gausybę sumanymų, kuriais jie apdovanoti.
Aldonai dažniausiai pasirenka mokytojų, rašytojų ir žurnalistų profesijas. Jie puikūs oratoriai ir lektoriai. Geriau darbas sekasi kolektyve negu vienam. Geri politikai, religiniai veikėjai.
Reikšmingi gyvenimo metai: 19, 36, 38, 40, 45, 57, 75.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/