Aleksandras

Vardo diena – II.26. Vardo skaičius – 6

Aleksandras- iš gr. “saugoti, ginti”.
Aleksandrus veikia Veneros planeta, todėl jie labai patrauklūs ir būna meilės bei susižavėjimo objektais. Labai ryžtingai įgyvendina savo planus. Būna užsispyrę ir nenuolaidūs, išskyrus tuos atvejus, jei patys prie ko nors prisiriša. Tuomet jie visiškai atsiduoda tam, kurį myli.
Manoma, kad Aleksandrams Venera suteikia motiniškus jausmus ir jų meilė pagrįsta romantizmu bei idealizmu. Venera juose sužadina meilę gražiems daiktams, norą turėti puošnius namus, pomėgį dailei, muzikai, mėgavimusi aromatiniais kvapais.
Jeigu Aleksandrai tampa turtingai, tai būna dosnūs menininkams ir artistams; mėgsta linksminti savo draugus ir daryti visus laimingais, tačiau labiausiai negali pakęsti nesutarimų bei pavydo.
Aleksandrai turi daug “septynetukų” savybių. Jie susikaupę ir užsigalvoję – ieškantys gyvenimo išminties ir supratimo. Jų dažnai nesupranta, nes jie tyleniai ir labai brangina savo vienišumą.
Aleksandrams reikėtų išmokti tvarkyti piniginius reikalus, savo laiką. Jie turi suprasti, kad materialinės vertybės priklauso visiems, o ne tik jiems.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/