Aleksas

Vardo diena – II.17. Vardo skaičius – 5

Aleksas – liet. trumpinys iš Aleksandras.
Aleksų charakteriai sudėtingi ir tiesiog sunkiai apibūdinami. Jie besikeičiantys, kaip tas gyvsidabris. Kartais charakterio bruožai prieštarauja vieni kitiems. Kartais kaip chameleonai keičia savo nuotaikas. Nevykdo pažadų, nors prižada kalnus. Jie nors ir talentingi, tačiau tuos talentus išskaido į daugybę nereikšmingų dalykų. Nepatikimi partneriai.
Aleksai dažniausiai gyvenime turi daug meilužių ir būrį draugų. Intymiame gyvenime visada pikantiški, stengiasi, kad santykiai taptų dar “aštresni”. Jiems patinka lovoje eksperimentuoti ir to reikalauja iš savo partnerių.
Aleksų varde turi gana didelę įtaką “šešiukių” ir “septyniukių” vibracijos, kurios suteikia papildomų savybių. Jie labai domisi visuomeniniu ir politiniu gyvenimu, stengiasi išmokti bent kelias užsienio kalbas. Domisi paranormaliais reiškiniais.
Aleksai pasirenka darbus, susijusius su visuomeniniais santykiais, marketingu, prekyba ir reklama, turizmo industrija, kompiuterine technologija. Taip pat gali tapti gerais žurnalistais, aktoriais, dainininkais.
Aleksams įsimintini geri gyvenimo metai: 5, 14, 23, 32, 41, 50, 59, 68, 77 ir 86-ieji

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/