Alfonsas

Vardo diena – VIII.02. Vardo skaičius – 6

Alfonsas- iš germ. “kilmingas, karštas, ūmus” (mūšyje).
Alfonsai spinduliuoja tikra jėga, kurią panaudoja, jei tik imasi darbo. Jie darbo žmonės, kuriems laimė slypi jų naudingoje veikloje. Jiems patinka rodyti valdžią aplinkiniams, siekiant užkariauti žmonių pasitikėjimą, patinka dirbti vieniems,liekant šešėlyje. Taip patiriama aukščiausia laimė.
Alfonsai puikūs oratoriai, sugebantys patraukti didžiausios auditorijos dėmesį. Atrodo, kad jie apdovanoti magiška jėga, kuri tiesiog hipnotizuoja aplinkinius, ir pritraukia, ir atstumia. Jie sugeba atskleisti kitų paslaptis ir turi nuostabią atmintį. Gerai išmano gyvenimo kainą.
Alfonsų metalas – geležis. Jie kaip geležis sugeba išgyventi visus gyvenimo išbandymus. Gerų rezultatų gali pasiekti scenoje, komercinėje veikloje, finansuose arba politikoje.
Astrologai teigia, kad Alfonsai jėgą pareiškia per jausmus arba instinktus. Jų simbolis – skorpionas.
Alfonsai meilėje, kaip ir kituose reikaluose, nenugalimi. Jie jaučia savo patrauklumą; retai apsirinka ieškodami partnerės, nes pasąmone jaučia, kada žmonės atviri, o kada meluoja. Jie nemėgsta lengvo flirto, jiems patinka pasinerti į savo jausmų valdžią.
Alfonsams rekomenduotina balta, dangiška arba geltona drabužių spalva.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/