Alfredas

Vardo diena – XII.14. Vardo skaičius – 3

Alfredas- iš germ. “geras patarėjas”; “patarimas”.
Alfredus galima būtų išskirti į du tipus. Pirmasis – tai pasaulietiški ir atviri, labai stiprūs dvasia ir valia, draugiški, visada pasitikintys ir įsitikinę savo reikalais. Elgiasi paprastai, tiesiogiai, kartais grubiai, panaudodami jėgą. Gyvenime viską pasiekia savo darbu, netgi būsimą žmoną jiems tenka išsikovoti.
Iš šio tipo Alfredų išeina puikūs kariškiai arba policininkai, kriminalinių arba detektyvinių biurų tarnautojai. Labai išgarsėja.
Antrasis tipas – gudrūs, visada veikiantys iš už kampo, einantys į tikslą aplinkiniais keliais. Šio tipo Alfredai nežino pralaimėjimo skonio, sugeba bet ką nušluoti, kas tik stoja skersai kelio. Jie ir kerta netikėtai, paslapčia. Iš tokių Alfredų išeina labai geri sekliai.
Alfredai stebina savo dviveidiškumu – juose susiderina protas ir aistra, intelektas ir emocijos. Tai giliai filosofinės asmenybės, besidominančios gyvenimo paslaptimis. Jie – sau šeimininkai. Įstatymai jiems negalioja ir juos gerbia ir vykdo tik jeigu jie neprieštarauja jų idėjoms. Jiems visiškai nerūpi kitų nuomonė apie juos.
Patartina gerbti savo partnerius.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/