Algimantas

Vardo diena – V.26. Vardo skaičius – 7

Algimantas- iš liet. “sumanus”, “turtas”.
Algimantai pateisina savo vardo kilmę. Jie sumanūs, malonūs, geros širdies ir… turtingi. Intelektas – labai aukštas. Temperamentas nuolat vibruoja, ieškodamas pusiausvyros, reikiamo žodžio ar reikiamo momento. Jie turi daugybę ketinimų, tačiau turi mažokai valios. Didžiulė supančiojo pasaulio priklausomybė atima jų originalumą, sužadina dirbti su svetimomis idėjomis, nuolat gerinant jas. Todėl nuolat jaučia būtinumą kitų žmonių, kurie nukreiptų juos reikiama linkme.
Algimantai sugeba atkakliai ir ilgai dirbti. Staiga juose lyg tai kažkas persijungia. Jie tampa tingiais ir apatiškais, kad atrodo įpuolę į letarginį miegą. Tokiais atvejais jie gali per ištisas dienas neišeiti iš miegamojo, nesidomėti knygomis, nė televizoriumi, gali ištisomis valandomis sėdėti, žiūrėdami į vieną tašką. Po kiek laiko jungiklis jų viduje persijungia ir jie vėl tampa mielais, geranoriais ir energingais.
Algimantai turi nuostabią intuiciją. Atskiria teisybę nuo melo ne abejodami. Jie labiau darbų vykdytojai, negu mąstytojai. Kartais juos traukia menas. Jie puikūs šokėjai, aktoriai, rašytojai. Iš valstybinių tarnybų geriausiai tinka laivynas. Jūros gyvenimo romantika nuostabiai atitinka jų temperamentą.
Algimantams reikėtų vengti skubotumo priimant sprendimus.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/