Arnas

Vardo diena – VIII. 13. Vardo skaičius – 8

Arnas – iš germanų vardų Arn, Arno (vok. arn – “erelis”).
Arnai yra ambicingi ir nepriklausomi žmonės. Juos globoja Saulė. Ji šiems žmonėms suteikia aktyvumo ir pasitikėjimo savimi.
Arnų gyvenimas persmelktas aštuonetuko vibracijų, kurios padaro Arnus apsukrius, bebaimius, kūrybingus, ypač komercijos ir industrijos srityse.
Liūto Zodiako ženklas, kuris veikia Arno vardo dieną, padaro juos valdingus, žaižaruojančius ir spinduliuojančius. Arnai gyvenime eikvoja daug jėgų, todėl jų gyvenimas kartais tampa sunkus. Be Saulės, juos veikia ir Jupiterio planeta, kuri užtikrina Arnų visuomeninį augimą, suteikia analitinį protą, o šis leidžia lengvai ir neklystamai padaryti tai, ko kiti pasiektų tik įtempę visas jėgas. Arnai labai didžiuojasi sėkme. Realistai. Turi fantastišką savybę planuoti, panaudoti savo jėgą ir valdžią, taip pat gerai tvarko piniginius reikalus. Todėl valdžią pasiekia neatsitiktinai.
Arnų gerosios savybės: intelektualumas, lyderiavimas, dvasingumas, patikimumas, garbės troškimas, objektyvumas, įžvalgumas, profesionalumas.
Arnai asmeniniuose santykiuose ir meilėje laikosi puolamosios taktikos. Jie turi mažai artimųjų, yra nuolat užsiėmę, todėl dažnai pasilieka viengungiai. Savo jausmuose vadovaujasi principu: “Viskas arba nieko”. Todėl kartais patiria skaudžių pralaimėjimų.
Neigiamos savybės: impulsyvumas, tuščiagarbiškumas, pomėgis pasišvaistyti, įtarumas, šiurkštus materializmas. Arnams reikėtų daugiau lankstumo ir noro paklausyti aplinkinių nuomonės. Labai pavojinga pasiduoti pesimizmui ir pradėti piktnaudžiauti alkoholiu, tinginiauti.
Arnams turėtų būti laimingi skaičiai: 4, 8 ir 13.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/