Artūras

Vardo diena – I.24. Vardo skaičius – 8

Artūras- iš keltų “tvirtas lokys”.
Artūro vardas vibruoja įvairiais skaičiais, tačiau dominuojantis yra “aštuonetukas”, o tai reiškia, kad Artūrai yra savimi pasitikintys ir paslaptingi. Kartais jų nesupranta netgi patys artimiausi draugai.
Artūrai užsispyrę darbuotojai, lengvai apsikraunantys įvairiausiais darbais; jų rankose negalimas tampa galimu. Jie intravertai, labai kantrūs, rimti ir melancholiškai nusiteikę žmonės.
Artūrai savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgsta pagalbos iš šalies, jiems patinka viską daryti patiems.
Jie labai užsispyrę. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gyvenime palieka gilų pėdsaką. Labai myli gyvenimą ir paprastai save aukoja kitų labui.
Artūrams “7” vibracijos suteikia nenuspėjamumo savybę. Jie nuolat keičiasi ir visada jauni.
Artūrai sapnuoja nuostabius sapnus, iš kurių kartais semiasi naujų idėjų. Stengiasi suprasti slaptą sapnų esmę, gilinasi į ezoterikos paslaptis.
Artūrams “6” vibracijos suteikia tokias savybes, kad jie kartais laužo netinkamus įstatymus ir neseka tradicine religija. Pinigai jų rankose ilgai neužsibūna. Jie aukoja dideles pinigų sumas savo giminaičiams ir draugams.
Artūrus persekiojančios ligos: įvairūs paralyžiai, reumatizmas, depresijos.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/