Arūnas

Vardo diena – I. 06. Vardo skaičius – 2

Arūnas- iš lietuvių “erelis”.
Arūnų vardo “dvejetuko” vibracijos atstovauja moteriškajai lyčiai. Jos reiškia tokias priešingybes, kaip naktis ir diena, skausmas ir džiaugsmas, taip pat ir broliškumas, draugystė. Tai Mėnulio skaičius, kuris Arūnams suteikia nuolat besikaitaliojančią nuotaiką.
Arūnų charakteris nepastovus. Nuolatinė būsenos kaita, emocionalus nepastovumas, aštrių pojūčių poreikis tokius žmones gali įstumti į ilgalaikes depresijas. Jiems reikia vengti ginčų, nes tai labai stipriai veikia Arūnų nervinę sistemą.
Arūnų sėkmė – būti kolektyve tarp žmonių, todėl tikriausiai jie labai gerai jaučiasi savo šeimoje. Arūnus traukia svaiginantys meilės nuotykiai, rizika komercijoje ir pasirengimas bet kurią minutę pasinerti į eilinę avantiūrą. Tai jų gyvenimo esmė. Ir iš tikrųjų juose dominuoja didelė drąsa, minčių aiškumas, įsitikinimų tvirtumas. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą.
Arūnams patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. Kadangi jie trokšta lyderiauti, reikėtų norus kontroliuoti. Taip pat reikėtų mokytis, kaip racionaliau tvarkyti savo finansus.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/