Arvydas

Vardo diena – VI.23. Vardo skaičius – 9

Arvydas- iš liet.+ prūsų “taip pat” + “matė”.
Arvydai trokšta valdžios. Padidintas savo asmens įvertinimas, susipynęs su garbės troškimu – neatskiriami jų charakterio bruožai. Aplinkiniai žmonės instinktyviai jaučia jų paskirtį ir neretai kreipiasi į juos patarimų.
Arvydams visiškai užtenka jėgų, kad nuosekliai laikytųsi savo įsitikinimų ir skleisti juos tarp kitų. Jie pakankamai kantrūs ir moka prisitaikyti prie aplinkybių arba kitų nuomonių.
Arvydai labai emocionalūs, tačiau apskritai įpratę vadovautis sveika galvosena. Jie išsilavinę, inteligentiški, mėgsta pasamprotauti apie literatūrą, muziką, menus ir kt. Jie širdingi ir užjaučiantys. Kuo beužsiimtų, jų garbės troškimas stumia siekti aukštumų bet kokioje darbo veikloje.
Arvydai laikosi liberalių pažiūrų ir stengiasi nepažeisti visuotinai priimtų moralės normų. Mėgsta tas sporto šakas, kurios skatina fizinių ir dvasinių jėgų koncentraciją, pavyzdžiui, jojimo sportą, aerobiką ar darbą su treniruokliais.
Arvydams labai sunku pasirinkti gyvenimo draugę, nes jų reikalavimai labai dideli. Pirmenybę teikia turtingoms moterims. Tokios žmonos paieškos gali tęstis iki begalybės. Todėl patartina sau ieškotis moters, kurios vardo vibracija yra 6.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/