Augenis

Vardo diena – XII.14. Vardo skaičius – 4

Augenis – liet. trump. Augis.
Pagal Pitagorą skaičius 4 labiausiai reikšmingas ir solidus skaičius. Todėl jų atstovai – o vieni iš jų Augeniai – stabiliausi žmonės. Tiesa, kiekvienu atveju jų portretai labai individualūs.
Vieni Augeniai – stiprūs, tačiau visiškai nekalbūs, daug galvojantys, tačiau neskubantys pasidalyti savo mintimis su aplinkiniais. Kiti – daug kalbantys, dengiantys savo rimtumą žodžių srautu. Treti – tylūs ir savikritiški, labai geros nuomonės apie save. Tačiau visų bendras bruožas – stiprios asmenybės, sugebančios kontroliuoti save.
Augeniai trokšta sėkmės darbe. Šuolio į aukštį kartelę jie labai aukštai pakelia, nes pasiryžę nugalėti bet kokias kliūtis. Jeigu jų tikslui bus reikalingas kraujas, prakaitas ar ašaros, jie pralies juos, ir gausiai. Tiesa, kartais tie pasiekimai nepadaro jų laimingais, bent jau išviršiniai.
Augeniai kovoja už aukštas vietas gyvenime. Jie tampa bosais, svarbiomis asmenybėmis ir vien tik dėl atkaklaus darbo. Tokį kelią į garbę jie labiausiai vertina.
Augeniai nepriklausomo mąstymo žmonės, labai sunkiai pripažįstantys savo klaidas, nors kitų nuomonės klausosi labai atidžiai. Juos įtikinti galima tik labai argumentuotais faktais.
Nors Augeniai labai uždari žmonės, tačiau beveik visiems reikalinga normali šeima ir normalus seksas, o tai jiems padeda susidoroti su gyvenimo sunkumais.
Nepatartina į žmonas imti moterį, kurios vardo skaičius 1.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/