Augustinas

Vardo diena – IV.29. Vardo skaičius – 6

Augustinas – lotyniškas trumpinys Gustis.
Augustinai labai įdomūs žmonės. Jie jausmingi ir protingi, greitos reakcijos ir turtingos vaizduotės. Jie gali tapti gerais meno veikėjais.
Augustinai meilėje ir draugystėje atsidavę ir kuklūs, sugebantys giliai mylėti ir gerbti kitų jausmus. Nesistengia dominuoti, tačiau gerai žino, ko nori, ir paprastai nėra sunku kitus tuo įtikinti. Tarpusavio santykiai su jais grindžiami tiek dvasiniu, tiek fiziniu artumu. Jeigu partnerės su tuo nesutinka, jos paprasčiausiai greitai nusibosta. Tai atsitinka dėl to, kad seksui jie skiria tiek pat reikšmės, kiek dvasiniam bei emociniam bendradarbiavimui.
Augustinai populiarūs žmonės, jie daro poveikį kitiems žmonėms, todėl, nebūdami tironais, lengvai pasiekia to, ko nori. Jie nuoširdūs ir atsidavę, labai vertina senus draugus ir tuo pačiu metu energingai plečia savo pažinčių ratą. Tiktai su protingais žmonėmis jie laimingai gyvena santuokoje.
Augustinams patartina būti kantresniais įveikiant sunkumus, nesigrumti, o kantriai iškęsti sunkų laikotarpį, ir viskas susitvarkys savaime. Nereikia stengtis visiems atskleisti savo veiksmų motyvų- tai nieko nelems.

kategorijoje A .

Parašyti komentarą

 
/