Banguolė

Vardo diena – I.30. Vardo skaičius – 5

Banguolė- lietuvių kilmės vardas, sutrumpintai Banga.
Banguolėms būdingas dvasinis romantizmas, draugiškumas, sugebėjimas giliai jausti. Jos gabios ir visą gyvenimą siekia finansinės sėkmės ir nepriklausomumo.
Emocionalios, nepriklausomos, užsispyrusios, tačiau kartais laikosi pasenusių idėjų ir dėl to patiria nesėkmes. Joms labai reikėtų taikos ir harmonijos. Reikėtų išmokti keistis laiko tėkmėje.
Banguolės labai komunikabilios, ambicingos, visada besiveržiančios į valdžią, tačiau nepripažįstančios drausmės bei punktualumo. Toks jų elgesys kartais atbaido gerus ir drausmingus partnerius.
Banguolės labai seksualios ir nesilaikančios priimtų normų. Jos eksperimentatorės. Jeigu jų partneris per daug lėtas ar neryžtingas, tai jos gali jį tiesiog “pastatyti aukštyn kojomis”. Kartais tokie veiksmai gali atbaidyti vyrus ir užsitarnauti seksualios tigrės vardą.
Banguolių varde galinga “devynetuko” vibracija, kuri joms suteikia gerumo, sentimentalumo, turtingos vaizduotės, kūrybingumo savybių. Labiausiai Banguolėms kenkia karščiavimasis ir impulsyvumas.
Banguolėms priimtina visų atspalvių raudona spalva.

kategorijoje B .

Parašyti komentarą

 
/