Benas

Vardo diena – 06.16. Vardo skaičius 5

Benas – hebrajų sulotynintas Benus: hebr. ben „sūnus“.
Benų asmenybė – nepriklausomybės, užsispyrimo, emocingumo ir dvasinės laisvės simbolis. Šie žmonės viską stengiasi padaryti patys ir nemėgsta patarimų, draugiški ir atidūs. Kelionės, nuotykiai – jų varomoji jėga. Jie mėgsta filosofuoti.
Benus valdo Urano planeta. Tai judėjimo simbolis. Uranas Benams formuoja religinius jausmus, kūrybinius nušvitimus ir filosofijos paradoksus. Todėl jie praktiški ir gali užsiimti įvairiausia veikla, tačiau ne visada idealiai gerai. Juos domina naujos vietos ir nauji darbai, tačiau draugų turi mažai. Dirba labai daug; užsispyrę. Jiems patinka, kai su jais tariamasi, o ne įsakinėjama. Ieško meilės, namų ir šeimos, nori būti viso to centre. Mėgsta grožį, muziką, harmoniją, trokšta taikos. Tokiais žmonėmis galima pasikliauti. Jie padės visada ir visur.
Benai – lyderiai, labai originalūs, siekia aukštų postų gyvenime. Jiems patinka daug skaityti, mokytis, daug dirbti. Viena jų blogybių – disciplinos trūkumas. Griebiasi dirbti kelis darbus vienu metu. Susipykę (jie impulsyvūs) su viršininkais, meta darbą ir eina ieškoti kito. Jiems trūksta kantrybės, mėgsta pabumbėti. Jų nervų sistema dažniau negu kitų pervargsta, išsenka, juos ištinka isterijos priepuoliai.
Benų kūno silpniausios vietos: rankos, plaučiai, nervų sistema. Jiems nereikėtų rūkyti bei vartoti alkoholį. Būtina kovoti su gobšumu, avantiūrizmu, išlaidumu, pagyrūniškumu, tingumu, darboholizmu.
Benų spalvos: rožinė, šviesiai geltona, pilka. Žalia spalva – nesėkminga.
Labai teigiamai veikia sandalmedžio smilkalai, todėl nuotaikos pagerinimui galėtų juos retkarčiais panaudoti.
Laimingi skaičiai: 4, 5, 6, 8, 14, 23.

kategorijoje B .

Parašyti komentarą

 
/