Bernardas

Vardo diena – VIII. 20. Vardo skaičius – 1

Bernardas – sulotynintas germanų vardas (trumpinys Benas), vokiškai bero (bern-) “lokys” + hart “stiprus”.
Bernardai – iš prigimties lyderiai, nepriklausomi ir individualistai, nepaprastai trokštantys garbės. Iš tikrųjų jie turi nepaprastų gabumų ir yra bebaimiai. Jie kartais per daug savimi pasitikintys, netgi išpuikę ir labai aktyvūs. Ne veltui jų vardadienį veikia Marso planeta. Todėl audringus veiklos periodus keičia atsipalaidavimas. Jų intelektas nuolat reikalauja vis naujų idėjų bei įspūdžių.
Bernardų gerosios savybės: kryptingumas, talentingumas, organizuotumas, aistringumas, inteligentiškumas, autoritetingumas.
Bernardai vadovaujasi ir praktiškai diegia principą: “Gyvenk ir leisk gyventi kitiems”, ir stengiasi nesivelti į kitų reikalus. Nors jie išsiskiria iš kitų savo energingumu, tačiau asmeniniame gyvenime susiduria su kai kuriais sunkumais. Gyvena savame pasaulyje ir aplinkinių nuomonė absoliučiai jų nedomina. Kartais kritikuoja kitus, tačiau retai būna kerštingi.
Bernardai moka labai gerai manipuliuoti visuomenės nuomone, todėl jie mielai darbuojasi televizijoje, kine, spaudoje. Jų protiniai sugebėjimai leidžia darbuotis mokslo srityse, gabūs šachmatininkai. Kad ir kokias pareigas užimtų, visada reikalauja dėmesio.
Nors Bernardai dominuoja gyvenime, bet miegamajame pasikeičia. Nors ir keista, bet jie laukia partnerio iniciatyvos bei pagrasinimo, lyg įprastinė valdžia juos slėgtų. Sukūrę šeimą, tampa labai dosnūs savo žmonai, bet kuria proga apipila dovanomis. Labai vertina žmonos ištikimybę ir visišką priklausomybę.
Bernardų neigiamos savybės: egocentriškumas, savimeilė, užsispyrimas, maniakiškumas, tironiškumas. Jiems patartina nepakliūti į neigiamų vibracijų srautus. Reikėtų vengti savimeilės, antagonizmo, ugdyti pusiausvyrą, kantrybę ir ramumą. Nusiraminti gali padėti prie kūno nešiojamas gabalėlis gintaro.

kategorijoje B .

Parašyti komentarą

 
/