Bertoldas

Vardo diena – III. 29. Vardo skaičius – 6

Bertoldas – iš vok. beraht “garsus, žymus” + waltan “valdyti”.
Bertoldams būdingas romantiškumas, jausmų pastovumas. Jie draugiški ir sugebantys giliai jausti. Jie gabūs ir siekia finansiškai apsirūpinti.
Bertoldai emocionalūs, nepriklausomi ir užsispyrę, ištikimi savo įsitikinimams, tačiau kartais patiki pasenusiomis idėjas. Jiems būtina taika ir harmonija. Reikėtų išmokti keistis einant per gyvenimą.
Bertoldai turi polinkį klaidžioti iš vienos vietos į kitą, nuo vieno prie kito žmogaus. Dėl to kartais būna nesuprasti, netgi nuo jų atsiribojama. Todėl jie patys turi stengtis būti pastovesni, mažiau blaškytis ir klaidžioti. Jų aplinkos žmonės turi padėti jiems labiau savyje susikaupti ir susiorientuoti..
Bertoldai trokšta, kad jų aplinkoje būtų gražūs daiktai, komfortas, muzika, harmonija ir ramybė.
Jie trokšta padėti visai žmonijai, kai jai to reikia. Todėl stengiasi būti sąžiningi, teisingi, idealistai ir taikdariai. Savo oratorinius sugebėjimus taip pat panaudoja geroms idėjoms skelbti.
Bertoldams patarimai: vengti sunkaus fizinio darbo, nes jų kūno konstitucija netinka tokiems darbams; vengti nesantuokinių meilės nuotykių; vengti saldumynų ir riebalų; taupyti pinigus “juodai dienai”.
Palankios dienos: trečiadienis ir penktadienis.

kategorijoje B .

Parašyti komentarą

 
/