Birutė

Vardo diena – II.05. Vardo skaičius – 3

Birutė- iš liet. “birti”.
Tai labai mąslios moterys, norinčios pažinti visą pasaulį. Jos ne materialistės, tačiau pinigų prasimano. Nuošalumas, ypač gamtoje, padeda joms atsipalaiduoti ir sukaupti energijos. Labai intuityvios, tvirtų pažiūrų ir tobulai supratingos. Paprastai jos būna poetės, dailininkės, rašytojos. Jų meilė daugiau platoniška, negu kūniška.
Birutės- nepastovios, nuolat nerimstančios, todėl santuoka netvirta. Dažnai keičia partnerius. Joms siūloma susiformuoti konkretų tikslą ir jo siekti.
Birutės vardą veikia dar “septyneto” vibracijos. Tai pats mįslingiausias skaičius, dažnai reiškiantis sėkmę, laimingą pabaigą. Iš vienos pusės – globojamos Jupiterio, iš kitos – apgaubtos paslaptinga Mėnulio šviesa. Todėl Birutėms būdingas paslaptingumas, nervingumas, subtilumas. Tai labai prieštaringos natūros. Jos kartais simbolizuoja nežabotą, kartais netgi liguistą vaizduotę.
“Vienetukas” Birutėms suteikia energijos, aktyvumo. Savo esme ji nėra kūrybiška. Pinigai- kaip uždirbami, taip ir išleidžiami. Vertėtų vengti skubotų išvadų.
Birutes gali kamuoti raumenų skausmai ir kraujo apytakos problemos. Joms reikėtų vengti prigimtinio potraukio alkoholiui.

kategorijoje B .

Parašyti komentarą

 
/