Česlovas

Vardo diena – VII.20. Vardo skaičius – 6

Česlovas- iš slavų “garbė + šlovė”.
Česlovai pasijunta laimingi, susiradę panašius į save žmones, kurie sugeba diskutuoti apie aukštąsias materijas ir jiems priimtinas idėjas. Jiems nepatinka sudėtingumas ir rutina darbe. Entuziastingai priima gyvenimo ar darbo permainas, kurios tiesiog papuošia juos. Mėgsta lankyti prestižinius visuomeninius priėmimus.
Česlovams patinka nuotykiai, ir kiekviena nauja pažintis leidžia pajusti tą malonų jausmą, įsivaizduoti, kad prieš akis laukia rizikingas darbas arba meilės romanas.
Česlovai įsitikinę, kad jie diplomatiškumo etalonai. Žinodami apie savo patrauklumą, moka naudotis savo kerais ir taip apie save suburia garbintojų ratelį. Turėdami gerą širdį ir supratimą, nesinaudoja piktomis užmačiomis.
Česlovams geriausia gyvenimo draugė ta, kuri turi platų pažiūrų ratą, jai svetimas pavydo jausmas. Joms reikėtų turėti netgi artistiškų bruožų, kad sugebėtų išlaikyti jų interesus, vertintų jų plačius mastus ir drąsius entuziazmo protrūkius.
Česlovai pasireiškia kaip nuostabūs mokytojai, rašytojai ir žurnalistai. Turi visas galimybes sublizgėti kaip oratoriai ar lektoriai. Gali tapti politikais ar religinių bendruomenių vadovais. Jiems tinka finansininkų, valstybės darbuotojų, veterinarų profesijos. Geri inžinieriai-tyrėjai, juristai ar teisėjai.
Česlovams turėtų gerai sektis bet kurio mėnesio 9, 18 ir 30 dienomis.

kategorijoje Č .

Parašyti komentarą

 
/