Daina

Vardo diena – VIII. 8. Vardo skaičius – 2

Daina – iš lietuvių žodžio “daina”.
Dainos geros, taktiškos, diplomatiškos, atsargios, paslaugios, kūrybingos, stropios. Jų vardadienį veikia Jupiterio planeta, todėl jų pagrindinis bruožas – intelektas. Turi analitinį protą, kuris leidžia lengvai ir be klaidų atlikti milžiniškos apimties darbus.
Dainos jausmingos ir aistringos. Saulė nulemia tai karštą, tai šaltą jų būseną. Jos uždarokos ir baikščios, tačiau kartais tai tik apsimetimas, noras, kad jomis kiti galėtų ilgai grožėtis. Širdies gilumoje yra svajotojos. Dainos – gudrybių ir išsisukinėjimo meistrės. Jų ryžtingumas ir gudrybės paslėptos po visa nuginkluojančio meilumo kauke. Bet kokias nuoskaudas, tikras ar menamas, jos atmena ilgai, tačiau, esant reikalui, pirmos ištiesia pagalbos ranką skriaudėjams.
Dainos bet kokiame darbe siekia vadovo posto, o išėjusios į užtarnautą poilsį, realizuoja save kad ir burdamos kortomis. Jos puikios aktorės ir politikės, būna geros organizatorės, režisierės, sportininkės. Yra atsakingos, ištesi duotą žodį. Nuoširdžiai tiki, kad jų paskirtis ir sugebėjimai skirti žmonijos labui.
Dainos kartais linkusios būti nuošalyje, veikti intuityviai, gali būti aiškiaregės. Dažnai jos atitrūkusios nuo realybės vien dėl to, kad, jų manymu, ji liūdna ir skaudi, arba užsidariusios savyje, gali įsigilinti į savo dvasios paslaptis ir ryšį su kosmosu. Kartais pasineria į religiją, bet tokią, kuri pirmiausia apeliuotų į vaizduotę ir mistiką.
Neigiamos savybės: neryžtingumas, ambicijų neturėjimas, kraštutinumai, smulkmeniškumas, pavydumas. Dainoms labai svarbu pasisaugoti varginančio ir be poilsio ilgai trunkančio darbo, turėti perspektyvius planus ir idėjas, neatskirti savęs nuo visuomenės. Partneriai neturėtų užgaulioti jų išpuoliais bei veiksmais, nes jos labai žiauriai pasmerkia ir baudžia save. Pagrindinė klaida, kurios turėtų vengti Dainos – tai savęs išsekinimas. Dėl tos priežasties jos linkusios sirgti skrandžio ir žarnyno ligomis.

kategorijoje D .

Parašyti komentarą

 
/