Dainora

Vardo diena – IV. 01. Vardo skaičius – 8

Dainora – iš liet. trump. Dainė.
Dainorų kūno formos malonios, nors sudėjimas stambokas – turi stambius kaulus. Veidas paprastai ovalus, su jausminga burna, antakiai platūs, suaugę ties nosimi.
Dainoros patrauklios, išdidžios, o jų grožis mistinio pobūdžio. Jos širdingai šypsosi, nori visiškos veiksmų laisvės; siekia pirmauti ir tam gali panaudoti įvairius savo patrauklumo bruožus. Labai talentingos. Ištikimos šeimai.
Visų Dainorų išskirtinis charakterio bruožas – užsispyrimas, atkaklumas, patvarumas. Jos labai išmoningai patraukia žmones prie savęs.
Dainoros visada siekia tapti laimėtojomis ir bet kokiuose ginčuose paskutinį žodį turi tarti ji. Jos kerštingos. Jeigu kas nors jas užgauna, tai ir po mėnesio ar kelių prisimena. Į gerumą atsako visada gerumu ir niekada neužmiršta, ką gero kas padarė.
Dainorų darbo vieta dvelkia ramia pasitikėjimo atmosfera, visada tvarkinga, nėra nieko nereikalingo. Jų darbo pobūdis labai skirtingas. Trokšdamos žinių, jos įsisavina bet kurią profesiją. Mėgsta labai kruopščiai ir profesionaliai dirbti. Jos įstaigų vadovės, puikios chemikės, įvairių sričių inžinierės.
Dainoroms laimingi skaičiai: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100 ir 666.

kategorijoje D .

Parašyti komentarą

 
/