Daiva

Vardo diena – VIII.06. Vardo skaičius – 1

Daiva – iš lietuvų + sanskristo “lemtis, dalia”.
Daivų veide nuolat galima stebėti malonią šypsenėlę, reiškiančią tam tikrą vidinį paslaptingumą. Jos puikiausiai tai supranta ir nuolat seka save; išnaudoja natūralų žavumą, kad pasiektų norimo efekto; savo nuomonę pareiškia diplomatiškai, tačiau taktiškai; puikios partnerės ir bendradarbės bet kokiame kolektyve; mėgsta brangius drabužius ir kvepalus; puikiai moka analizuoti; sugeba sukurti stebuklingą šeimos židinį.
Daivos retai jaučia meilę tiems, kurie demonstruoja savo erotines emocijas ir, atvirkščiai, atiduoda visą meilę tiems, prie kurių fiziškai jų beveik netraukia.
Katrais Daivos įsigyja partnerį, kad išvengtų siaubingo vienatvės jausmo, kuris visada vyrauja jų širdyse. Todėl žmogus, kuris tampa jų vyru, gali tikėtis laimingiausio gyvenimo.
Daivos turi stiprų kūno sudėjimą, tačiau nuolat turi problemų dėl kraujo apytakos ir senatvėje serga padidintu kraujospūdžiu. Jų akis taip pat būtina nuolat prižiūrėti. Po 56 metų jos dažnai gali pabuvoti ligoninėse, bet greitai pagyja ir gyvena ilgai.

kategorijoje D .

Parašyti komentarą

 
/