Dalia

Vardo diena – IV. 9. Vardo skaičius – 9

Dalia – iš seno lietuvių mitologijos vardo Dalia – “dievybė, likimo dalytoja”.
Dalios gabios, turinčios savo idėjų bei planų, mėgstančios viską išsiaiškinti pačios, be kitų pagalbos. Labai garbingos moterys, jų apgauti beveik neįmanoma. Jų teigiamos savybės: dinamiškumas, inteligentiškumas, apsukrumas, švelnumas, intuityvumas, emocionalumas, romantiškumas. Dalios vardadienį valdo Saulė. Todėl pagrindinis jų bruožas – lyderiavimas. Kūrybiniai sugebėjimai išveda jas į priekį ir aplinkiniai pripažįsta teisingą jų padėtį. Širdies karštis, kuris užpildo visa, ką jos daro, suteikia džiaugsmo visiems. Jos organizuotos ir gali vienu metu susitvarkyti su namų rūpesčiais ir pagrindiniu darbu. Mėgsta visa, kas geriausia, yra idealistės, ir tik tarpusavio pagarba gali atnešti norimų rezultatų. Nedaug sutinkama tokių kilniadvasių moterų, altruisčių ir pasiryžusių save paaukoti. Jos išskirtinai jautrios, atsišaukiančios į aplinkinių bėdas, niekada nepraeis pro šalį nepadėjusios kenčiančiam ir patiriančiam neteisybę žmogui.
Dalios, būdamos nesavanaudiškos ir kilnios širdies moterys, tampa puikiomis medikėmis, psichologėmis, rašytojomis, sportininkėmis, kultūros darbuotojomis. Jos savitai priima religiją, kurios nelaiko kokiomis nors priverstinėmis normomis. Jos primena mistikus ir filosofus, siekiančius įvaldyti aukščiausią psichinę sąmonę. Nuostabiai puikiai sugeba analizuoti savo vidines būsenas. Tas savybes jos stengiasi padaryti naudingas kitiems.
Dalios romantiškos idealistės, svajotojos ir labai dažnai jaučiasi įsimylėjusios. Jeigu suranda tikrąją meilę, tai jai atsiduoda visa savo siela ir kūnu. Jos optimistės ir atviraširdės ir netgi neturi minties, jog žmogus, kurį myli, galėtų būti neištikimas. Patyrusios išdavystę, jos gali be jokių svyravimų išardyti santuoką.
Neigiamos savybės: polinkis depresijai, išlaidžios, priekabios, ginčininkės, garbėtroškos, egoistės. Jeigu Dalias užvaldo negatyvūs aspektai, tai jų namai tampa tikru mūšio lauku; ieško įvairiausių priekabių, kaip susipykti su vyru.

kategorijoje D .

Parašyti komentarą

 
/