Dalius

Vardo diena – IV.09. Vardo skaičius – 3

Dalius- iš liet. “laimė, sėkmė, likimas”.
Daliai pagaulaus proto žmonės, sugebantys greitai ir iš esmės viską įsisavinti, o paskui efektyviai ir mažai dirbti. Tačiau nelaimė jų ta, kad jie nesugeba laiku sustoti ir kuo nors pasitenkinti, todėl visada yra neramūs, nes nori dar daugiau turėti.
Aukštos dvasinės savybės Dalius daro asmenybėmis, išskiria iš kitų tarpo, todėl jiems artimos aplinkos žmonės turi suvokti, kas reikalinga tiems žmonėms, kad abiem pusėms būtų gerai. Jie įsigyja priešų dėl savo nuolatinio verkšlenimo. Jiems patiems reikia žinoti, kad labiausiai kenkia nuolatinis jų nepasitenkinimas tuo, ką jie daro. Todėl būtina įveikti pesimizmą, nepasitikėjimą savimi, išmokti matyti šviesesnes gyvenimo spalvas. Svarbiausia – pasitikėjimas savimi ir būtinybė jausti kitų paramą.
Daliai – filosofai. Jie linkę studijuoti religines dogmas. Geri valstybės darbuotojai, aktoriai, finansininkai. Labai mėgsta užsiimti darbais, susijusiais su pardavimu ir reklama. Kelionės juos praskraidina. Gali būti nuostabūs virėjai, vertėjai, misionieriai, juristai.
Laiminga diena – ketvirtadienis. Nevykusi – trečiadienis.

kategorijoje D .

Parašyti komentarą

 
/