Danutė

Vardo diena – V.07. Vardo skaičius – 2
Danutė – iš liet. trump. Dana, Danė.
Danutės racionalios, konservatyvios moterys ir iki pat šaknų realistės. Jos labai stabilios, sąžiningos ir skrupulingos. Iš pažiūros jos atrodo tvirtos kaip uola, tačiau pažeidžiama nuotaikų kaita. Labai ištikimos ne tik artimiesiems, bet ir tolimesniesiems giminaičiams. Šypsosi retai, bet labai malonia šypsena.
Danutės labai myli savo nepriklausomybę; svarbiausias tikslas – pasiekti pripažinimo gyvenime. Santuokai pasiryžta tik labai gerai apsigalvojusios, būdamos įsitikinusios, kad būsimasis vyras bus parama gyvenime.
Danutės mėgsta rengtis gražiai ir skoningai, kosmetikos beveik nevartoja, nes yra ir taip patrauklios, o be to, jų oda alergiška bet kokiems dažams.
Danutės renkasi labai siauro profilio profesijas. Materialumo interesas vyrauja, todėl jos pasiekia gerų vadovaujančių vietų verslo pasaulyje. Geriausiai savo sugebėjimus pareiškia komercijoje ir biznyje. Jos puikios vykdytojos bet kokiame versle. Danutės gali tapti puikiomis stomatologėmis, buhalterėmis, bankininkėmis. Daugelis jų pasirenka politikių karjerą. Labai mėgsta dailę, teatrą ir literatūrą.
Talismanas – juodo katino figūrėlė.

kategorijoje D .

Parašyti komentarą

 
/