Daumantė

Vardo diena – XII.28. Vardo skaičius – 7

Daumantė – iš liet. trump. Dauma, Daumė.
Daumantės turi paranormalių savybių. Jos gali “susiderinti” su kolektyvine sąmone. Daugelis užsiima burtais, gydo žmones netradiciniais metodais. Padėdamos kitiems, jos padeda ir sau; kitų skausmų malšinimas leidžia joms pačioms pažinti savo vidinį pasaulį.
Daumantės – naminukės. Didesnę gyvenimo dalį praleidžia su savo šeima ir artimaisiais, nors mėgsta dirbti ir svetimame kolektyve.
Daumantės kartais atitrūksta nuo realybės ir praranda savybes praktiškai veikti; būna išsiblaškiusios. Pavyzdžiui, gali į orkaitę pašauti kepti pyragą ir tuo pačiu užmiršti įjungti dujas ar elektrą. Tokiu būdu lieka daugybė nerealizuotų reikalų. Todėl patartina joms geriau susikaupti ir mažiau skrajoti po iliuzijų pasaulį.
Daumantės kartais tampa tingiomis: vėluoja į darbą, atsisako padėti partneriui, apleidžia savo kūną ir, kad per daug nesivargintų, ima eksploatuoti kitus.
Daumantės, turėdamos nepriekaištingą intelektą, tiesiai į akis rėžia savo nuomonę. Tai daro labai kategoriškai, visiškai nesiklausydamos kitų patarimų. Potraukis – žavėtis savimi.
Daumančių profesijos: patologoanatomės, veterinarijos gydytojos, chemikės, bet kokios srities lyderės. Gali tapti ir fotomodeliu.

kategorijoje D .

Parašyti komentarą

 
/