Eduardas

Vardo diena – V. 26 Vardo skaičius – 1

Eduardas – (trumpinys Edas, Edis) – iš senovės anglų ead “turtas” + ward “saugotojas”.
Eduardai svetingi, draugiški ir atjautūs. Jie labai pasitiki savimi ir netgi pataikauja sau, mėgsta vienatvę, noriai mokosi be kitų pagalbos ir įsigyja nereikalingų specialybių – tik dėl bendro pasitenkinimo. Antra vertus, jiems labai greitai viskas įgrysta, ir tai amžina jų bėda, nes jie neužbaigia numatytų darbų.
Eduardo vardo diena rodo, kad jie geri organizatoriai, moka bendrauti su žmonėmis. Neretai idealistiški, romantiški, visada pasirengę padėti kitiems, todėl nepajunta, kaip juos pradeda eksploatuoti “draugai”. Turi mokslininko talentą. Į verslo reikalus žiūri originaliai; drąsūs ir pilni kūrybinių jėgų. Sugeba giliai mąstyti ir visada žino, ko nori. Sėkmingai gali diegti į gyvenimą stambius projektus, kurti naujas gamyklas.
Eduardai vadinami lyderiais liberalais. Jų teigiamos savybės: nepriklausomumas, originalumas, veržlumas, dinamiškumas. Jie dažniausiai tampa vadybininkais, astronautais, tardytojais, verslo žmonėmis, aukštųjų mokyklų dėstytojais. Jie nebijo nuobodaus, rutiniško darbo, niekada nesielgia neapgalvotai, nes planuoja visą savo veiklą. Jie kartais dirba pačius juodžiausius darbus yra darboholikai ir labai sielojasi dėl nesėkmių, tačiau jausmų neparodo. Traukia mokslas ir technika, moka elgtis su įvairiais mechanizmais ir prietaisais. Turi slaptą ambiciją lyderiauti, nori padaryti kažką originalaus, klausytis savo vidinio balso. Visi duomenys tvirtina apie savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą, apie savo valdžios patvirtinimą. Jiems vis dėlto vertėtų daugiau patylėti. Tačiau Eduardai, matyt, sukurti dideliems darbams. Juose užkoduotos naujovės ir išradimai; sąžiningi, lojalūs ir trokšta intelektualinių malonumų.
Eduardai turi vengti vedybinių ryšių su panašiomis į juos moterimis. Jų neigiamos savybės: išsiblaškymas, nervingumas, nedėmesingumas, ciniškumas.
Laimingi skaičiai: 1, 4, 8 ir 22.

kategorijoje E .

Parašyti komentarą

 
/