Eglė

Vardo diena – IV.04. Vardo skaičius – 2

Eglė – iš liet. pasakos “Eglė žalčių karalienė” herojės vardo.
Eglės minkštoko ir gero charakterio moterys. Jos visada geranoriškos ir trokšta bendrauti su aplinkiniais, nes tik draugų apsuptyje jaučiasi saugios. Vadovaujasi daugiau jausmais negu protu. Jos lengvai pažeidžiamos, nes per daug pasitiki kitais, kartais nesugeba atskirti pagrindinio nuo pašalinio aspekto, būna kaprizingos.
Eglės labai rimtos ir solidžios, todėl gali mokytis ir tobulinti save visą gyvenimą. Sugebėjimas analizuoti, pastebėti detales ir noras tobulėti atveria joms didžiules galimybes. Jos mokslo moterys, sugebančios tiek teoriškai, tiek praktiškai įsigilinti į bet kokias technikos subtilybes. Gali būti geros instruktorės.
Kai kurios Eglės linkusios statistiniam darbui. Jos gali būti geros buhalterės, ekonomistės, biržų tarnautojos. Analitinis protas joms atveria mokslo sferas. Puikios matematikės, taip pat gabios lingvistės.
Eglės – puikios mažų kompanijų vadovės. Jos gali susidoroti su labai sudėtingais projektais. Mėgsta apdovanojimus už gerą darbą.
Eglės kaip vyro partnerės yra uždaros, tvirtos kaip granitas. Tapusi motina, ji atiduoda visą meilę savo šeimynai. Vyrą gerbia.
Eglės dažniausiai suserga širdies bei kepenų ligomis. Labai greitai persišaldo. Eglėms patartina reguliariai masažuoti savo kūną. Rytais suvalgyti juodą pipirą su medaus šaukšteliu.

kategorijoje E .

Parašyti komentarą

 
/