Elvyra

Vardo diena – II.10. Vardo skaičius – 2

Elvyra – iš ispanų “aukštoji”, “kilmingoji”.
Elvyros energingos, kantrios, sąmojingos ir oriai atrodančios. Jos linkusios būti nepriklausomos ir darbuotis savarankiškai. Turi šviesią odą, miniatiūrinę nosį ir aiškias apvalias akis, kurių žvilgsnis gali būti minkštas ir meilus. Akių spalva – vandenų platybių.
Elvyros dominuoja šeimoje, visur vadovauja, neleidžia be reikalo pinigų ir sumaniai tvarko namų ūkį. Šios moterys moka elgtis taip, kad jas visi gerbtų ir mylėtų. Šeimos gyvenimas – ramus ir džiaugsmingas.
Elvyros gali tapti gydytojomis. Joms labai patinka, kai žmonės pasakoja apie savo problemas ir išgyvenimus. Darbas su žmonėmis – jų pašaukimas. Jos nepakeičiamos ten, kur reikalingas susitarimo menas. Todėl tinka diplomatės, taikdarės, advokatės specialybės.
Elvyros labai išgyvena, kai tenka ištekėti ir keisti savo mergautinę pavardę. Joms reikalingas sutuoktinis, kuris galėtų užglaistyti kilusius vidinius prieštaravimus. Ir dar, reikia žinoti, kad Elvyroms labai svarbus dvasingumas ir savojo “Aš” vidinė paieška. Todėl lytinis gyvenimas joms ne toks svarbus.
Elvyroms gresia nervų ligos, galvos skausmai ir skrandžio uždegimai.

kategorijoje E .

Parašyti komentarą

 
/