Emilija

Vardo diena – VI. 30. Vardo skaičius – 5

Emilija (trumpinys Emilė, Milė) – iš lotynų.
Emilijos intelektualios, žino, kaip išpešti naudą iš bet kokios gyvenimo situacijos. Bręsdamos tampa mažiau pažeidžiamos dėl savo audringų emocijų. Jausmus moka derinti su subtiliu mokėjimu gražbyliauti. Jos turi išskirtinai padorią išvaizdą, tačiau jų stalo stalčiuose gali gulėti imponuojantis peilis. Skonis keičiasi tiesiog kas minutę – vieną dieną gali dėvėti džinsus, kitą – klasikinį kostiumėlį. Emilijos mėgsta namus ir jų jaukumą, tačiau dega aistra sėsti į lėktuvą ir po keliolikos valandų atsidurti kitame pasaulio krašte.
Emilijos vardadienį veikia Mėnulis, kuris nulemia emocionalumą, pamėgdžiojimą, “vaikišką” būseną. Todėl jos turi švelnią širdį ir dažnai būna geranoriškai nusiteikusios. Mintimis keliauja po įvairias šalis, entuziastingai teikia įvairiausias paslaugas. Jos labai mėgsta bendrauti ir turi geros analitikės savybę. Kilus konfliktui, ji bus teisėjas ir tarpininkas. Todėl užsitarnauja teisingos moters reputaciją.
Emilijų teigiamos savybės: išprusimas, vilionės, seksualumas, inteligentiškumas, komunikabilumas, platoniška meilė. Jos patiria įvairių nemalonumų. Tai priklauso nuo penketuko įtakos, kuris nuo pat gimimo skatina patirti nuotykių. Jos trokšta viską gyvenime išbandyti. Tai liečia ir jų seksualinius santykius. Jų emocijos tokios stiprios, kad sukelia pavojingus padarinius. Sekse labai patyrusios. Audringas gyvenimas dažnai palieka jų kūnuose neužgyjančių randų.
Geriausias pasirinkimas Emilijoms gali būti reklama, žurnalistika, sportas, įvairios meno rūšys, diplomatija, taip pat profesijos, kuriose reikia drąsos ir rizikos, pavyzdžiui, lakūnės bandytojos. Jos veržiasi į tobulumą, yra smalsios, jų mąstymas analitinis, jos tinka moksliniams tiriamiesiems ir išradybos darbams, politikės, advokatės profesijoms.
Emilijos nemėgsta ir nemoka vadovauti ir dažnai sukelia sumaištį tarpe pavaldinių savo besikeičiančiomis nuotaikomis. Su jomis dirbti labai lengva, kai reikalai klostosi gerai, ir tampa labai sunku, jeigu joms iškyla kokių problemų.
Emilijų neigiamos savybės: susierzinimas, veidmainiavimas, savęs gailėjimas, per didelis temperamentas. Patarimas – neprarasti savitvardos.

kategorijoje E .

Vienas atsakymas į “Emilija”

  1. Emile sako:

    netinka nepatinka man tas vardas…

Parašyti komentarą

 
/