Erikas

Vardo diena – II.09. Vardo skaičius – 9

Erikas – iš vok. “garbė”+ “galingas” (valdovas).
Erikams vardo skaitmeninės vibracijos pačios geriausios. Pasisekimas – visur. Ypač, jeigu kalbama apie kokį nors aukštą tikslą.
Erikų sugebėjimai ir talentas pasireiškia jau paauglystėje. Jie gali tapti naujų idėjų pionieriais. Vienu žodžiu, išsiskiria iš bendraminčių. Nėra nieko, kas būtų nepavaldu jų protui.
Erikai gali įvaldyti įvairias profesijas, tik jiems nerekomenduojama tapti pavaldiniais ir užsiimti monotonišku darbu.
Erikų ryšiai su pasauliu labai sudėtingi. Jie labai jautrūs ir pažeidžiami, juos nuskriausti lengva, bet suprasti sunku. Jie labai retai atvirai pasipasakoja savo bėdas bei siekius. Gyvenimiškoji filosofija – paslaptis aplinkiniams. Gyvenime gali pasitikėti vienu vieninteliu žmogumi.
Erikams šeima – geras užnugaris, maloni vieta po varginančios darbo dienos. Namiškiams reikia būti pastabiems, nes Erikai niekad nereiškia pretenzijų, o užgaules paslepia giliai širdyje.
Erikai – idealistai. Jų praktiškai nedomina būties materialiniai aspektai. Jie niekada negalvoja ne tik apie galimybes pakeisti butą į labiau patogų, bet gali kartais užmiršti net pavalgyti ar persirengti. Todėl nevedę Erikai dažniausiai gyvena su savo tėvais. Jie juk taip reikalauja kasdieninio rūpinimosi!
Erikams tinka ruda spalva. Jiems ji suteikia komforto jausmą.

kategorijoje E .

Parašyti komentarą

 
/