Ernestas

Vardo diena –XI. 7. Vardo skaičius – 2/11

Ernestas – iš germanų (trumpinys Ernas).
Ernestai – tai kraštutinumų ir prieštaravimų žmonės. Negailestingi ir aistringi. Juos galima mylėti ir tuo pačiu nekęsti. Jiems neegzistuoja jokios kliūtys. Tai analitikai, turi gerą intuiciją, energingi, siekia turto. Didelį dėmesį skiria savo išvaizdai ir įvaizdžiui. Mėgsta lankyti restoranus. Sarkastiški, turi gilų, beveik mistinį gyvenimo supratimą. Dažnai pasiekia puikių rezultatų.
Ernesto vardadienį veikia Neptūnas, kuris sukelia psichikos nukrypimus, utopines idėjas. Jų pagrindinis bruožas – ištikimumas. Jų tikslas – pasiekti garbės ir turtų. Moka išnaudoti kiekvieną minutę. Atviri, ištikimi ir turi daug sekėjų bei draugų. Atkaklus darbas atneša sėkmę. Stiprus pasiaukojimo jausmas. Turi romantišką proto struktūrą, tačiau emocijos kartais teka kaip plati upė.
Ernestai skaičiaus vienuoliktuko (tai pagerintas dvejetukas; 11 = 1+1 = 2) savybes parodo gyvenimiško triumfo akimirkomis: tokiais momentais jie išsiskiria kuklumu ir saikingumu. Jie niekada neriečia nosies, jeigu tampa turtingi, neiškelia savo nuopelnų, o visada lieka ištikimi savo idealams – siekti dvasinio tobulumo ir noro tarnauti kitiems.
Ernestai gali būti puikūs mokslininkai, filosofai, talentingi ir įkvepiantys rašytojai, menininkai, puikūs oratoriai, misionieriai. Turėdami puikią intuiciją ir parapsichologinių sugebėjimų, jie gali tapti žymiais astrologais, numerologais, daugelio slaptų žinių šakų profesionalais. Turėdami tiek įvairių pranašumų, jie be vargo pasiekia užsibrėžtus tikslus materialinėse, dvasinėse bei socialinėse srityse. Jų laukia šlovė, garbė ir turtai.
Ernestai visgi tėra tiktai žmonės, todėl gresia pavojus, kad jie gali nukrypti į kraštutinumus ir praradę bet kokį realybės jausmą, gali tapti nepavojingais keistuoliais, amžinais svajotojais.
Ernestų neigiamos savybės: savikritikos stoka, neryžtingumas, nervingumas, baugštumas. Jiems namai, šeima ir harmoningi ryšiai ypač svarbūs. Tačiau ir nesukūrę šeimos, jie žymiai lengviau nei kiti prisitaiko prie tokių sąlygų. Dauguma jų – vienišiai.

kategorijoje E .

Parašyti komentarą

 
/