Eufrazija

Vardo diena – III.13. Vardo skaičius – 7

Eufrazija – iš graik. euphrosyne “džiaugsmas, linksmumas”.
Eufrazijos nepriklausomos, iš prigimties originalaus proto moterys. Jos nėra materialistės, nors dažniau nei kitos naudojasi turtais ir materialine gerove. Būdamos išmoningos ir išradingos, sugeba įsigyti pinigų netgi per daug nesistengdamos. Tai originalios asmenybės. Jos gali būti rašytojos, poetės, dailininkės. Jų pasisekimas bei savitumas glaudžiai susijęs su novatoriškomis jų pačių idėjomis bei jas atliepiančiu originaliu stiliumi.
Eufrazijos paprastai visai savarankiškai žengia savo gyvenimo keliu, į nieką nesidairydamos, niekuo nesistengdamos perimti iš kitų.
Eufrazijų gyvenimas paprastai permainingas. Jas vargina vienodumas, todėl nuolat pasirengusios keisti aplinką ir darbą. Jos didelės nenuoramos, filantropės iš prigimties, sugebančios visiškai atsiduoti visuomeniniam darbui ir labdarai.
Eufrazijos visai be reikalo bijo permainų. Jos turėtų išmokti permainas priimti ramiai ir netgi kurti jas. Mokytis reikia atsakomybės, nors laisvės jausmas veržiasi per kraštus. Venkite impulsyvumo!

kategorijoje E .

Parašyti komentarą

 
/