Fabijonas

Vardo diena – I.20. Vardo skaičius – 5

Fabijonas – iš lot. ir sen. rom. “auginantis pupas”.
Fabijonai laisvę, permainas ir įvairumą mėgstantys žmones. Jie nuolat trokšta nuotykių, lengvai prisitaiko prie įvairių aplinkybių, labai smalsūs.
Jų neigiamos savybės: per didelis sentimentalumas, nenuoseklumas, nekultūringumas. Kai kurie Fabijonai gali būti nedorovingi, iškrypėliai, su padidintu potraukiu alkoholiui bei narkotikams.
Tačiau Fabijonų varde yra daug aštuoniukės vibracijų, o tai rodo, kad jie gali būti sėkmės žmonės, turintys didžiulį norą lyderiauti. Jie labai geri visokių reikalų vykdytojai bei organizatoriai, mokantys viską gerai kontroliuoti.Jie pasikliauja tik savimi ir todėl gerbiami aplinkinių.
Fabijonai kartais panašūs į svarstykles. Jeigu geri darbai nusveria, tai jiems sėkmė garantuota, tačiau jeigu tik gyvenimo tikslas tampa pinigų kaupimas, viskas griūva. Ir tos lavinos seka viena paskui kitą.
Fabijonai labai mėgsta naminius gyvulius, ypač kates. Gal būt iš jų gyvenimo pasisemia tam tikros mistikos, nes jie labai pastabūs. Kartais okultizmas juos užvaldo visiškai ir jie gali tapti gerais magais, žiniuoniais.
Fabijonams rekomenduotina kaip amuletą nešioti mėlyną safyrą ant nuogo kūno, pakeičiant jį juodu perlu.

kategorijoje F .

Parašyti komentarą

 
/