Feliksas

Vardo diena – XI.20. Vardo skaičius -1

Feliksas – iš lot. “laimingas”.
Feliksai mokslinio mąstymo gali tapti tikrais genijais, o tai idealiai atitinka jų laikmetį. Taiko netradicinius bendravimo metodus, jaučia potraukį literatūrinei kūrybai ir oratoriškumui.Labai įžvalgus protas leidžia dirbti mokslinio tyrimo darbus.
Feliksų elgesys kartais netikėtas, tačiau tai kompensuoja jų požiūrių platumą naujos idėjoms. Veikiant neigiamoms vibracijoms, jie tampa cholerikais ir egocentriškais – tai atsispindi netgi jų mimikoje. Gali netikėtai palikti giminaičius.
Feliksai laisvi nuo bet kokių stereotipų, yra drąsaus ir intuityvaus mąstymo. Savo nuomonę grindžia tiesioginiais moksliniais bandymais bei stebėjimais, todėl jų pozicijos kartais skiriasi nuo visuotinai priimtų. Jie savo idėjas vertina labai objektyviai. Mėgsta domėtis neįprastais keistais dalykais ar reiškiniais, juos bando pagrįsti mokslo pasiekimais.
Feliksai mėgsta keliauti. Jie vieną dieną gali būti viename pasaulio krašte, o kitą – kitame. Kelionėse domisi savo kūrybiniais darbais.
Feliksai gali skleisti revoliucingas idėjas, nors retai jas įgyvendina. Jie darbuojasi ir draugauja su intelektualais, kurie praplečia jų akiratį.
Netinkama santuoka su moterimis, turinčiomis 4 ir 7 vardo skaičius.

kategorijoje F .

Parašyti komentarą

 
/