Fortūnata

Vardo diena – II.27. Vardo skaičius – 8

Fortūnata – iš lotyniškai “laiminga”.
Fortūnatas veikia Saturno planeta, todėl jos labai prieštaringos ir nemoka prisitaikyti prie gyvenimo, tad sielos gilumoje jaučia vienišumą. Kaip asmenybės yra giliai jaučiančios. Tikros individualistės. Paprastai gyvenime joms tenka svarbus vaidmuo, tačiau likimas fatališkas.
Jeigu Fortūnatos susižavi religija, tai puola į kraštutinumus ir tampa tikromis fanatikėmis. Bet kokį darbą stengiasi atlikti idealiai gerai, nesiskaitydamos su jokiomis kliūtimis, todėl įsigyja piktų priešų.
Fortūnatos atrodo šaltos ir santūrios, nors ištikrųjų negali pakęsti jokios prievartos. Tačiau jos slepia savo jausmus ir leidžia žmonėms daryti viską, ko jie nori.
Fortūnatų varde vibruojantis skaičius “2” sukelia veržimąsi į draugystę, partnerystę, melą, santuoką ir visapusį supratimą. Norint to pasiekti, jos turi tapti geresnėmis, galvoti daugiau apie kitų gyvenimą.
Skaičiaus “1” vibracijos Fortunatoms suteikia pasitikėjimo savimi jausmą, padaro jas lyderėmis arba vadovėmis. Tačiau joms reikia saugotis tapti diktatorėmis. Jos gi nemėgsta jokių patarimų.
Fortūnatos – nestandartinės “aštuoniukės”. Jeigu aplinkiniai nesupranta jų gyvenimo principų, tai jos labai išgyvena didžiules dvasines krizes ir kenčia.

kategorijoje F .

Parašyti komentarą

 
/