Gabija

Vardo diena – I. 09. Vardo skaičius – 3

Gabija – iš lietuvių “gaubti, dengti”.
Gabijos labai emocionalios ir netgi agresyvios asmenybės. Jas globoja Marsas, kuris inicijuoja veržlumą ir nesuvaldomumą. Jo įtakoje Gabijos noriai vaidina tam tikrą vaidmenį, vadovaujasi daugiau aistromis negu sveiku protu. Jos labai impulsyvios ir tai taip pat Marso įtakos poveikis.
Gabijos nemėgsta kritikos, o neobjektyviai jas apkaltinus, užsidaro savo kiaute. Po to jos gali imti vengti žmonių arba situacijų, kurios joms suteikia skausmą.
Gabijoms draugystė, sąžiningumas ir nuoširdumas labai daug ką reiškia. Jos protingos, energingos, draugiškos ir apsigimusios būti lyderėmis, tačiau geriau sektųsi, jeigu eitų paskui kitą lyderį. Jos to pripažinti nenori ir todėl konfliktuoja pačios su savimi.
Gabijoms gresia tapti diktatorėmis, o tada gali pasireikšti ir despotiškumas, ir netgi neteisingi kitų apkaltinimai bei pažeminimai. Todėl joms patartina paklausyti kitų patarimų, nes per didelis savęs vertinimas gali atstumti kitus partnerius ir artimuosius. Jos turi mokytis suprasti į kitų žmonių padėtį ir tik tokiu būdu tobulėti.
Gabijoms gresia pavojus susirgti širdies ligomis.

kategorijoje G .

Parašyti komentarą

 
/