Gabrielė

Vardo diena – II.27. Vardo skaičius – 5

Gabrielė – iš hebrajų “Dievas mano stiprybė”.
Gabrieles veikia Merkurijaus planeta, o tas veikimas yra įvairiapusis. Lengvai įsigyja draugų ir gražiai sutaria su visais žmonėmis, nors geriausiai draugauja su tais, kurių vardo vibracija panaši į jų.
Gabrielės nervingos ir atrodo, kad jos pačios trokšta įsiaudrinti. Jos nuovokios ir greitai priima sprendimus, veikia impulsyviai. Nemėgsta darbų, kurie yra sudėtingi ir reikalauja daug laiko. Trokšta uždirbti pinigų ir šiam tikslui gali panaudoti netgi negarbingas priemones. Puikiai jaučia, kaip panaudoti naujas idėjas ir greitai praturtėti. Apsigimusios spekuliantės, linkusios dirbti turguose, darbo biržoje; visada pasiryžusios rizikuoti.
Gabrielės turi ir “trejetuko” savybių. Jos labai patrauklios, trykštančios gyvenimo troškimu. Dvasingos, įkvėpiančios ir žavios. Siekia gilių ir ilgų ryšių. Tačiau joms trūksta savikritikos.
Gabrielėmis labai pasitiki žmonės ir greta jų jaučiasi saugūs. Jos savo drabužiams taiko praktiškumo ir ilgaamžiškumo principus. Taupios ir moka taupyti pinigus.
Gabrielėms reikėtų įgyti įprotį dirbti. Jos turi išmokti sudėlioti daiktus reikiama eile, daugiau kreipti dėmesio detalėms, o ne visumai.

kategorijoje G .

Parašyti komentarą

 
/