Gailė

Vardo diena – V.17. Vardo skaičius – 7

Gailė – iš liet. mot. Vardo Gailigedė.
Gailės vienu metu stiprios ir minkštos, jose vyrauja lyg du pradai: moteriškasis ir vos sugaunamas vyriškasis. Šios moterys gali būti lengvos, kaip plunksnelės ir kvepėti kaip rožės, rengtis brangiais apdarais, turėti geras manieras ir balsą, panašų į varpelio skambesį. Kita vertus, jos, apsirengusios vyriškai, sugeba dirbti sode nė kiek nenusileisdamos vyrams.
Gailės – aistringos ginčininkės. Su malonumu gali dalyvauti bet kokiame dispute, knygos aptarime ir visai nesvarbu, dėl ko ginčijamasi. Jos viską pasveria “už” ir “prieš”, sudėlioja viską lentynėlėse ir pateikia nenuginčijamą išvadą.
Gailės linkusios į ankstyvą santuoką ir svajoja apie stiprios ir laimingos šeimos sukūrimą. Jos, nors labai siekia žinoti apie kiekvieną savo vyro žingsnį, kad suprastų jo interesus ir darbą, tačiau labai bijo tuo jam pakenkti. Kaip motinos – artimos idealui.
Gailės savo biznyje labai sąžiningos ir moka savo idėjas įgyvendinti praktiškai, taip pat sukurti puikią kontaktų struktūrą. Jos neblogos kadrų darbuotojos, gali turėti ir savo nuosavą parduotuvę. Gailės beveik idealiai išmano savo darbą, nes visą gyvenimą mokosi. Kai kurias patraukia dailė, aktorinis menas. Labai geros dizainerės.
Gailėms rekomenduotina nuolat mankštinti savo kūną, užsiimti fiziniu ir rankų darbu; siekiant stabilizuoti vidinę sąmonę, daryti kvėpavimo pratimus.

kategorijoje G .

Parašyti komentarą

 
/