Gailutė

Vardo diena – VIII.26. Vardo skaičius – 3

Gailutė – iš liet. trump. Gailė.
Nuo Gailučių veido niekada nenuslenka gyvenimo džiaugsmo ir meilės visam pasauliui išraiška. Jos labai draugiškos, turi subtilų humoro jausmą, komunikabilios, labai puikiai bendrauja vos susipažinusios.
Gailutės – lyderės. Jos griebiasi už daugybės idėjų vienu metu ir galbūt todėl pasiekia puikių rezultatų tose profesijose, kurios susijusios su žodžio išraiška . Jos religingos, tačiau ne fanatikės. Į bažnyčią eina, todėl, kad ten susirenka daugybė socialinių sluoksnių atstovų, susivienijusių bendram tikslui.
Gailutėms vienišumas – anatema. Iš prigimties dvasiškai laisvos, netgi į šeimos saitus žiūri kaip į varžančius jų nepriklausomybę. Jos pasitiki, kartais net iki naivumo, ir leidžiasi išnaudojamos labiau užsispyrusiems negu jos.
Gailutės turi įvairių talentų. Jie kartais ne tik padeda, bet ir trukdo jų karjerai. Jos optimistės ir lengvai įsijungia į bet kokį kolektyvą. Tačiau dažnai nesupranta, kad gyvenimas sukurtas konkurenciniais principais. Jos neįsivaizduoja, jog draugai gali būti ir netikri.
Gailutės kartais turi tendenciją maitintis iliuzijomis apie vedybinį gyvenimą. Joms tai keisčiausias įvykis, kuris gali pakeisti jų gyvenimą tik į gerą pusę. Ir kai nusileidžia ant žemės, susiduria su senu priešu – monotoniška būtimi. Kai kurios ištekėjusios patiria didžiausią šoką ir nusivylimą.

kategorijoje G .

Parašyti komentarą

 
/