Genadijus

Vardo diena – V.27. Vardo skaičius – 9

Genadijus valdo Marso planeta. Numerologai teigia, kad ši planeta nėra labai paranki žmogaus gyvenime. Todėl Genadijai gimsta egoistais, iškeldami savus norus virš visų kitų.
Marsas susietas su mąstymo sistema ir kaulų smegenimis, kurie veikia imuninės sistemos stabilumą. Jis taip pat suteikia Genadijams jėgą, kuri susieta su bendra jų sveikatos būkle.
Genadijai labai vertina karinį meną, medžioklę, sportą, ginčus, varžytuves, visuomeninius pasisakymus ir politiką. Marsas jiems suteikia sportinį įniršį, kuris padeda siekti pergalių, o pralaimėjus nenusiminti.
Genadijai turi parapsichologinių savybių, kurios suteikia paslaptingumo. Jie mėgsta aplinkinius stebinti savo neišsenkančia drąsa. Įgyja didžiausią jėgą tarp 27 ir 40 metų.
Genadijai, kaip vyrai gerbiami už jų meilę moterims. Jie savo žmonoms labai geri, linksmi. Tačiau praranda mentalinę pusiausvyrą nuo nuolatinių ginčų su jomis. Išsiskyrusius ima smerkti, partneriai, draugai ir giminaičiai, todėl jie labai kenčia, tampa nervingi ir užsidarę.
Genadijams patartina vengti mažiausios minties apie kerštą; atsisakyti melagingos didybės bei veidmainiavimo.

kategorijoje G .

Parašyti komentarą

 
/