Honorata

Vardo diena – XII.21. Vardo skaičius – 2

Honorata – iš lot. “gerbiama, garbinga”.
Honoratų principas: “Elkis su kitais taip, kaip tu norėtum, kad kiti elgtųsi su tavimi”. Jos mėgsta geras kompanijas. Dėl jų gali netgi atidėti į šalį svarbius darbus ar susitikimus. Jos daugiau priklausomos nuo kitų. Labai intuityvios. Jos netgi gali skaityti kitų mintis. Įsivaizduoja save kitų padėtyje.
Honoratos emocionalios ir ištikimos savo partneriams. Labai skoningai rengiasi, jaunai atrodo, patrauklios. Domisi įvairiomis vaistažolėmis, mėgsta sodininkystę. Taip pat nuolat puošia ir tobulina savo namų aplinką.
Honoratos gali tapti geromis psichologėmis, mąstytojomis, filosofėmis, poetėmis, rašytojomis, vienuolėmis, gydytojomis, aktorėmis arba šokėjomis. Gali dirbti šeimų psichoterapeutėmis, padėdamos sutuoktiniams spręsti tarpusavio problemas. Kada sulaukia 35 metų, ima domėtis okultiniais mokslais ir dvasiniu gyvenimu.
Perspėjimai Honoratoms: saugotis pataikautojų kompanijų; nenaudoti maisto, kuris kenktų jų skrandžiui ir širdžiai; vengti žmonių, sergančių infekcinėmis ligomis, nes dėl padidinto jautrumo ir turint silpną imuninę sistemą, galimi susirgimai; stengtis užgniaužti pyktį, kuris naikina kūrybines žmogaus jėgas.

kategorijoje H .

Parašyti komentarą

 
/