Ignas

Vardo diena – VII.31. Vardo skaičius – 5

Ignas – iš lot. “ugningas”.
Ignams vadovaujanti padėtis, scenos centras, minios aplodismentai sukelia džiaugsmo ir laimės jausmą. Jiems patinka, kada jų nuomonė tampa akstinu kitų darbams, o šeimoje jų žodis – įstatymas.
Ignai pasiekia laimės viršūnę, kada turi daug pasekėjų ir ištikimų draugų. Dar vienas laimės šaltinis – savų talentų panaudojimas siekiant palinksminti publiką ir tokiu būdu užsitarnauti pripažinimą bei apdovanojimų.
Ignai kaip magnetas traukia žmones prie savęs. Jų norai – sukoncentruoti visas jėgas, kad vienokiu ar kitokiu būdu galėtų įgyti valdžią. Jie iš prigimties moka komanduoti ir turi gerus organizacinius gabumus. Ignai niekada nenuleidžia galvos prieš likimo smūgius, jie visada pasiryžę šuoliui. Turi prigimtinę intuiciją ir visada tampa bet kokios situacijos šeimininkais.
Ignai meilėje romantikai ir tuo didžiuojasi; labai dosnūs moterims, kurias myli; dėl meilės pasiryžę bet kokioms aukoms.
Ignai darbe trokšta atsakomybės. Nemėgsta teisintis arba atsiprašinėti. Jie gimę valdyti pasaulį. Tampa reikalingi, jei susidaro ekstremalios aplinkybės.
Ignai geri viršininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, bankininkai, vadybininkai, dizaineriai, politikai.

kategorijoje I .

Parašyti komentarą

 
/