Ilona

Vardo diena – V.22. Vardo skaičius – 6

Ilona – iš vengrų-graikų “šviesioji”.
“Šešetukas”- harmoningas skaičius. Todėl Ilonose susivienija draugiškumas, meilė, sąjunga, sveikata, grožis ir protingumas. Tai tobulumo įsikūnijimas. Todėl Ilonų nepamirši labai ilgai.
Nereikėtų galvoti, kad tų ramių, mandagių, Ilonų kelias nuklotas rožėmis. Kadangi jos nesugeba pajausti reiškinių esmės ir neanalizuoja savo veiksmų, susiduria su tam tikromis savomis problemomis. Iš išvaizdos Ilonos lyg ir draugiškos, subalansuotos. Tačiau kai tik situacija grasina jų interesams, juose užverda pyktis.
Ilonos moka slėpti savo jausmus, tačiau tai nereiškia, kad jos nesugeba širsti. Jų viduje kunkuliuoja, tačiau autoritetas neleidžia to parodyti kitiems.
Ilonos – puikios aktorės kasdieniniame gyvenime. Todėl kai kurie jas laiko šaltomis veidmainėmis, siekiančiomis savų tikslų.
Daugelis Ilonų labai išgyvena dėl kitų žmonių, jeigu mato, kad juos skriaudžia. Tada jos stoja engiamųjų pusėn.
Ilonos – nelinkusios lyderiauti. Daugelis jų nepakenčia žiauraus gyvenimo konkurencijos, todėl retai kada jos patenkintos gyvenimu.
Ilonoms geriausiai sekasi reklaminis darbas. Kai kurios dirba komercijoje. Teatras – štai arena, kurioje jos gali pilnai atsiskleisti. Ir dar – politika.
Ilonoms patartina nevartoti alkoholinių gėrimų, nes prie vartojimo labai greitai įpranta.

kategorijoje I .

Parašyti komentarą

 
/