Janina

Vardo diena – VI. 24. Vardo skaičius – 4

Janina – iš hebrajų (trumpinys Janė).
Janinos – tikra žemės druska, nors kartais joms atrodo, kad visa planeta gyvena laikydamasi bedruskės dietos. Jos nenuilstamai darbuojasi dėl kitų, o šie, atrodo, priima jų stengimąsi, lyg taip ir turėtų būti. Aplinkiniai mano, kad Janinos nesugriaunamos, kaip jūros krantų uolos, tačiau jos pačios žino, jog bangos silpnina jų jėgas. Jos paprastai yra įsitikinusios, kad žmonija be jų negali apsieiti. Kartais dėl kitų problemų gali staiga viską mesti ir išdumti net į kitą pasaulio kraštą.
Janinų vardadienio skaičius “šeši”, todėl jos turi talentą palaikyti pusiausvyrą ir harmoningus santykius. Labai imlios ir emocionalios. Jų gerosios savybės: pasitikėjimas, solidumas, konservatyvumas, nuoširdumas, ištikimumas, užsispyrimas. Dėl to gali būti per daug jausmingos ir netgi melodramatiškos. Turi polinkį į emocijų blykstelėjimus, ypač tada, kai kas nors jas kritikuoja. Artimiesiems jas reikia nuolat globoti, nes jas dažnai išduoda draugai.
Jeigu Janinos nori pasijusti laimingos, tai visų pirma turi sugrąžinti visas skolas, šaldytuvus prikrauti maisto ir nuolat kaupti pinigus ne tik savo poreikiams tenkinti, bet ir žvelgti į ateitį – juk auga jų vaikai, kuriems reikės padėti įsigyti išsilavinimą. Jos ne tarnaitės, tačiau, reikalui esant, ado kojines, plauna grindis, taiso santechnikos mazgus. Savaitgaliais mėgsta pasivaikščioti gamtoje, darbuojasi sode, tvarko fonoteką, piešia miniatiūras, kuriose daugybė detalių.
Janinos siekia visur tvarkos. Ne veltui jos puikios landšafto ar miestų planuotojos, gabios vadybininkės, ekonomistės, teisininkės. Gera intuicija leidžia tapti geromis šachmatininkėmis. Jos siekia nenutrūkstamo žmonių ir technikos funkcionavimo. Ypatingas lankstumas ir gracija leidžia tapti profesionaliomis šokėjomis ar sportininkėmis. Jos šiek tiek senamadiškos, domisi fechtavimu, o meilė elegantiškiems judesiams pagimdo norą žaisti tenisą.
Meilėje Janinos atviros, nuoširdžios, mėgsta atvirai ir aiškiai reikšti švelnius jausmus. Joms ypač svarbu pajusti partnerio širdies šilumą. Mėgsta sukurti stiprų lizdą ir sukurti materialinį pagrindą būsimai šeimai. Kreipia dėmesį į būsimojo vyro vidų, o ne išorę.
Neigiamos savybės: užsispyrimas, kerštingumas, šykštumas, nepasitikėjimas, uždarumas.

kategorijoje J .

Parašyti komentarą

 
/