Jokūbas

Vardo diena – VII.25. Vardo skaičius – 7

Jokūbas – iš hebr. “jis seka paskui Dievą”.
Jokūbai – dviveidės natūros, labai svajingos ir linkusios menams. Patinka stebinti žmones savo gražbylystėmis, visada turi būti užsiėmę; vienatvė juos gniuždo.
Jokūbai savyje turi du skirtingus charakterius: savyje sutalpina karštį ir šaltį, vienu metu jie su žmonėmis ir be jų. Jie – liūtis ir saulėtos dienos aiškumas. Dėl savo aštraus proto Jokūbai dažniausiai laimi bet kokius ginčus. Tačiau niekam nežada blogo, nes savo esme draugiški.
Jokūbai nepasižymi punktualumu. Vykdami į pasimatymą, dalykinį ar meilės, jie dažnai vėluoja, ir ne todėl, kad užmiršo susitikimo laiką, bet todėl, kad kažkas kitkas juos sudomino.
Jokūbai savo charakteriu kraštutinumų žmonės. Todėl sugeba sulaužyti žodį ir apgauti, tačiau tuojau pat sublizga per kraštus besiliejančia didybe.
Jokūbai turi daug neigiamų bruožų. Jiems dažnai viskas įgrįsta; nepraktiški; nekantrūs ir susierzinantys; dvigubos asmenybės.
Jokūbai dažniausiai dirba žiniasklaidoje, informatikoje, kompiuterinės technikos srityse. Gali būti geri muzikantai ir dailininkai.

kategorijoje J .

Parašyti komentarą

 
/